הנהלת חשבונות באינטרנט למסעדות: ניהול עסק חכם הוא הדרך שלכם להצלחה

הנהלת חשבונות באינטרנט למסעדות: ניהול עסק חכם הוא הדרך שלכם להצלחה

הנהלת חשבונות באינטרנט למסעדות

שוק המסעדות הוא שוק תחרותי מאוד. לכן, יעילות בניהול העסקי מספקת בו יתרון ניכר. היא עשויה להיות המפתח לשרידות ואף לפריצת דרך והצלחה גדולה. אחד ה"סודות" לניהול עסק חכם כזה, הוא שימוש במערכת להנהלת חשבונות באינטרנט.

מה מציעה הנהלת החשבונות באינטרנט?

יש משימות הנהלת חשבונות שוטפות רבות, אשר מסעדות זקוקות להן, דוגמת טיפול בסליקת כרטיסי אשראי, טיפול בניהול שיקים וכמובן הפקת מסמכים קלה. אלה הן יכולות בסיסיות, במסגרת הנה"ח מקוונת. מערכת הנהלת חשבונות באינטרנט היא כלי טכנולוגי חכם, אשר מספק כל זאת והרבה יותר. תמצאו שם גם סריקת חשבוניות, תמיכה בחתימה דיגיטאלית, ניהול אוטומטי של תזרים המזומנים, ניהול המלאי שלכם ועוד. לכן, מי שהמושג שלו לגבי כלי עזר באינטרנט מסתכם ב"מחשבונים" למשל (וכבודם במקומו מונח), מומלץ לו להתעדכן בהתפתחויות. בפועל, כמעט כל יכולת מחשוב עסקי אשר זמינה בחומרה ותוכנה פנימיים בעסק, זמינה גם כשירות ענן.

שדרוג ניהול המסעדה שלכם

כיצד כל זאת משדרג את ניהול המסעדה?

פישוט

ראשית, משיגים פישוט ניכר של הניהול השוטף. במקום תוכנה פנימית בעסק, אשר יש לרכוש ולשדרג ולתחזק לבד, אתם פשוט שוכרים שירות חיצוני. תוכלו לשכור בכל זמן נתון את המסלול שמתאים לכם ביותר, לצד מודולים והרחבות על פי הצורך. כך ומאחר שמדובר במחשוב ענן, תשלמו רק על מה שאתם מנצלים בפועל. עוד דבר שיפשט עבורכם את העניינים משמעותית, הוא נושא האוטומציה, אשר מקבל בפתרון של אייקאונט מקום מרכזי.

ריכוזיות

כל מה שנוגע להנהלת החשבונות ולא רק (ראו הפסקה הבאה), יוכל להיות זמין לרשותכם, במערכת אחת. יש בכך היבט ייעול חשוב ביותר. הריכוזיות מצמצמת נפילה בין הכיסאות, טעויות, בלבול, כפילויות מיותרות וכדומה. במקביל, היא מאפשרת לקבל תמונת מצב רחבה, מדויקת ועדכנית, ככל הניתן.

אינטגרציה מתקדמת

ריכוזיות, אין פירושה שהמערכת היא אי בודד, שלא מסוגל לתקשר עם סביבתו. להיפך. מערכת איכותית להנהלת חשבונות באינטרנט, מגיעה עם תאימות מובנית למערכות ופורמטי קבצים נפוצים וגם אפשרויות להרחבה מותאמת אישית בעזרת API (Application Programming Interface).

חסכון

במשאבי כסף, זמן וכוח אדם. במקום להתעסק בבירוקרטיה ועניינים טכניים בלתי נגמרים, תוכלו לפנות לעצמכם יותר משאבים לעיסוק בפעילויות הליבה העסקית שלכם.

גמישות

שירותי ענן הם שם דבר בתחום המחשוב העסקי, מבחינת הגמישות שהם מספקים לעסקים. קל להתחיל לעבוד איתם ולהכניס שינויים שוטפים שונים באופי העבודה עם השירות. כדאי לנצל זאת.

שרידות והמשכיות עסקית – העובדה שמדובר בשירות ענן, פירושה שהמערכת ממוקמת פיזית הרחק מכם. אחת המשמעויות לכך, היא שבמקרה חירום מסוים שפוגע במערכותיכם הפנימיות, מערכת זו לא תיפגע ותישאר זמינה.

אייקאונט – איכות ופתרון כולל

iCount מציעה למעשה מערכת רבת אפשרויות לניהול עסק, אשר כוללת לא רק הנהלת חשבונות. היא מציעה גם מערכת ניהול קשרי לקוחות (CRM), ניהול פרויקטים, ניהול שעון נוכחות ועוד – הכול באינטגרציה מרבית עם יכולות הנהלת החשבונות. כמובן, פתרון כולל רחב מסוג זה, מקדם את היתרונות שציינו קודם לגבי הנהלת חשבונות באינטרנט, אפילו שלב נוסף קדימה. כמו כן, המערכת של אייקאונט מאובטחת ומגובה באתרים בארה"ב, בצרפת ובאנגליה – תכונות חשובות עבור עסקים רציניים. החברה מציעה מגוון מסלולים לבחור מהם ושירות איכותי, גם בשעות חריגות.

לסיכום

אין ספק, כי חלק ניכר מהמתחרים שלכם בענף המסעדות, כבר עושה שימוש בשירותי ענן למיניהם. אל תישארו מאחור! בדקו את נושא שירותי הנהלת החשבונות המקוונים ותגלו כלי עזר שימושי ומעולה, לניהול עסקי חכם.

המאמרים שלנו

המגזין

חלק חשוב מהחוויה: מה אוכלים בצרפת?

חשבתם על טיול לצרפת? ודאי דמיינתם את עצמכם מטיילים לאורך שאנז אליזה, מביטים במגדל אייפל המרהיב, נהנים מהאווירה הרומנטית וחושפים את עצמכם למאפים וקינוחים צרפתיים

לקריאה>>