ככה עושים את זה: 5 כללי ברזל לבחירה מוצלחת של מקרר

ככה עושים את זה: 5 כללי ברזל לבחירה מוצלחת של מקרר

המקרר הוא אחד ממכשירי החשמל החשובים בבית, אם לא החשוב שבהם. בחירה לא נכונה של מקרר עשויה לגרום לכם ללא מעט כאב ראש ועוגמת נפש. במאמר הבא נציג בפניכם 5 כללי ברזל לבחירה מוצלחת של מקרר.

בחרו את סוג המקרר המתאים לכם

כיום השוק מציע מגוון רחב של מקררים מומלצים, בין השאר מקרר עם מקפיא עליון, מקפיא תחתון, שלוש, ארבע או חמש דלתות. הכלל הוא פשוט, אם אתם גרים לבדכם או עם בן/בת הזוג ואין לכם כרגע תוכניות להרחבת התא המשפחתי, אין ספק שמקרר 2 דלתות יספיק לכם. במידה ואתם משפחה של 4 נפשות ומעלה, בהחלט מומלץ לרכוש מקרר גדול יותר של 3-4 דלתות.

לגבי מיקום המקפיא, זה תלוי לגמרי בצרכים ובטעם שלכם. אמנם יש כל מיני מיתוסים מקצועיים בנוגע למיקום המקפיא וההשפעה שלו על המקרר, אך במקררים בעלי מקפיא תחתון המדפים של המקרר נמצאים במקום גבוה יותר וזה הרבה יותר נוח לשימוש.

בחרו במותג אמין וותיק

בניגוד למכשירי חשמל אחרים, מקרר זו רכישה של כמה שנים טובות קדימה. לכן, הקפידו לרכוש מקרר ממותג אמין, מוכר ומקצועי, מחברה בעלת מוניטין רב בתחום. בניגוד לחברות שיווק קטנות ולא מוכרות, חברות אמינות וגדולות מייבאות את המקררים באמצעות יבואנים רשמיים, מה שאומר שאתם יכולים להיות רגועים ושקטים בכל הקשור לשירות והתמיכה שתקבלו. כאן יש כמה מקררים מומלצים שכדאי לקרוא עליהם, זה ודאי יעזור לכם בבחירה של המותג הכי טוב עבורכם.

ודאו מראש שיש אחריות על המקרר

מקררים מומלצים אלה מקררים שמגיעים עם אחריות, אבל זה קצת טריקי. באופן כללי, רוב החברות המוכרות מספקות אחריות של שנה אחת על המקרר, אך חשוב לציין שהאחריות הזו תקפה רק במקרים של תקלות ברכיבים של המקרר. במצב כזה, יגיע אליכם הביתה טכנאי מטעם החברה, יבדוק את המקרר ללא עלות ויספק לכם מקרר חלופי במקרה הצורך.

אולם, במידה ויש לכם תקלה שאינה קשורה לרכיבים המכאניים של המקרר, כמו למשל קרע בגומיות, בזכוכית של המדפים או מכות בדלתות, האחריות לא היה תקפה. לכן, לפני שאתם ממהרים להוציא את כרטיס האשראי, בדקו מראש מה האחריות כוללת, מה לא ובאילו מקרים אתם תצטרכו להשתתף בתיקון.

ככה עושים את זה: 5 כללי ברזל לבחירה מוצלחת של מקרר

היופי לא פחות חשוב

כשאנחנו מדברים על מקררים מומלצים, אנחנו לא מפחיתים בחשיבות של הנראות. המקרר שלכם יכול להיות סופר איכותי וסופר אמין, אך אם הוא לא יתאים מבחינה עיצובית לבית שלכם, לא עשיתם בזה שום דבר. כיום יש מגוון רחב של מקררים בעיצובים וצבעים שונים, מקררים לבנים, שחורים ואפילו אדומים. בנוסף, תוכלו לרכוש גם מקררים בעלי גימור מזכוכית או עץ, כאלה שממש משתלבים בעיצוב של ארון המטבח ומתחבאים בתוכו.

תקציב רבותי, תקציב

הטיפים שציינו במאמר זה הם טיפים חשובים ומקצועיים ועם זאת, אם המקרר לא מתאים למסגרת התקציב שלכם, לא עשיתם בזה שום דבר. לפני שאתם ממהרים לצאת לחנויות, היסגרו מראש על התקציב שאתם יכולים להקצות לעצמכם, כי אחרת אתם עלולים להתפזר. נסגרתם על תקציב? זה הזמן לבחור את סוג המקרר ולהתפשר על הדברים שיכולים להוזיל עבורכם את הרכישה. אם התקציב שלכם נמוך, אתם בהחלט יכולים לוותר על מותרות כמו מקרר עם שמייצר קרח.

לסיכום, אין ספק שבחירת מקרר היא פרויקט לא פשוט, אך אם תקפידו לבחור את המקרר המתאים לצרכים ולתקציב שלכם, אנחנו בטוחים שתעשו את הבחירה הנכונה.

המאמרים שלנו