הטופ בטופ: הכירו את מוצרי kuvings למטבח

הטופ בטופ: הכירו את מוצרי kuvings למטבח

מוצרי kuvings למטבח, הם בין המוצרים הבולטים ביותר בתחום זה ברחבי העולם. הם זכו בפרסים רבים אשר מעידים על כך וכמובן, הביקוש למוצרים אלה בשוק מדבר בפני עצמו. מה סוד הצלחתה של החברה? ומהן כמה דוגמאות, למוצריה הבולטים? בואו נרחיב מעט:

מוצרים איכותיים למטבח, מחברה מובילה

כמה מילים על החברה עצמה: kuvings מתמחה במסחטות מיצים ובבלנדרים. יש לה אמנם עוד סוגי מוצרים, כגון מכשיר להכנת יוגורט, אך המיקוד הוא כאמור בעיקר על שני תחומים אלה, עם מגוון מוצרים רחב. כידוע, מיקוד הוא ההיבטים החשובים של מצוינות. חברה ש"עושה הכול", לא בהכרח עושה הכול טוב. בגלישה אל אתר רונלייט, תוכלו להתרשם ממוצרי איכות אלה. אגב, שמה המיוחד של החברה – kuvings, הוא למעשה איחוד וקיצור של שתי מילים: המילה הגרמנית Küche (מטבח) והמילה האנגלית Living. החברה פיתחה לאורך השנים מגוון מוצרים חדשניים ואף רשמה פטנטים רבים כל חידושיה.

גם טעים וגם בריא!

הנטייה הרגילה של אנשים כיום, היא אם כבר לצרוך יותר מדי פחמימות ולא מספיק ירקות ופירות. במקביל, גוברת המודעות לכך, שזהו הרגל לא בריא. על רקע זה, ישנה כיום גם מודעות גוברת לכדאיות הרכישה של מוצרים מסוג זה, תודות ליתרונותיהם הרבים. שימוש בהם, מעודד את צריכת אוכל בריא כמו הירקות והפירות, אשר מסייעת לצמצם הידבקות במחלות, להאיץ את ההחלמה מהן, לשמור על משקל בריא ועוד.

אז לשם ההמחשה, הנה כמה דגמים בולטים של kuvings:

מסחטות מיצים

מסחטת מיצים תעשייתית CS600

זו היא כאמור מסחטה תעשייתית ויש לה כמה תכונות חשובות בהקשר זה. על פי החברה, דגם זה מצויד במנוע החזק ביותר בתעשייה. ואכן, לפי הנתונים המסחטה הזו היא "סוס עבודה". הוא מסוגל לעבוד עד שמונה שעות סחיטה ברציפות ולייצר 40 ליטר מיץ תפוחים לשעה! או 300 תפוחים לשעה. בנוסף, פתח ההזנה הכפול והרחב (88 מ"מ), מתאים לצורות וגדלים שונים. תהליך ייצור המיץ מבוצע בסחיטה איטית, באופן אשר שומר על ערכים תזונתיים של התוצר. המסחטה עובדת באופן שקט במיוחד ומחירה הוא 5,190 ש"ח.

KUVINGS EVO 820 3 IN 1

זו היא מסחטת מיץ שאיתה ניתן להכין מיצים, גלידות טעימות ושייקים. בעזרת שילוב של סחיטה איטית וכבישה קרה, המסחטה מסוגלת לסחוט עד 40% יותר ממסחטות רגילות! ניתן להזין לתוכה את הירקות והפירות כמות שהם, שלמים וללא חיתוך. זאת, דרך פתח הזנה כפול ורחב (88 מ"מ). דגם זה, מצטיין גם באפשרות לניקוי קל ומהיר במיוחד. מחיר המסחטה 2,299 ש"ח.

הטופ בטופ: הכירו את מוצרי kuvings למטבח

KUVINGS B1700

דגם זה של kuvings הוא מסחטה איטית לסחיטת פרי שלם ללא חיתוך. למכשיר פתח ברוחב של 76 מ"מ. סחיטת המיצים יעילה וללא סכינים. כל זאת, בטכנולוגיה מיוחדת אשר ממקסמת את הפקת הערכים התזונתיים מהמיץ. עוד תכונות בולטות של דגם זה, הן מערכת הקירור, הפעילות השקטה וכן נעילת בטיחות. המחיר של המוצר עומד על 1,199 ש"ח.

בלנדרים

בתחום הבלנדרים, דגם בלנדר ואקום SV500 מעניין במיוחד. זאת, מאחר שהוא עושה שימוש בטכניקה המיוחדת של ערבול בוואקום! הרעיון שמאחורי הגישה יוצאת הדופן, הוא זה: באופן רגיל, כאשר חותכים ירק או פרי הוא נחשף לאוויר שמסביב ובכך מתחיל תהליך חמצון. כך קורה גם במהלך תהליכי חיתוך בתוך בלנדר רגיל. החמצון מצמצם את הערך התזונתי של הירק או הפרי ופוגע באיכותו. טכניקת הוואקום מצמצמת נזקים אלה. מחיר המכשיר עומד על 1,399 ש"ח.

לסיכום

אם אתם מחפשים מוצרי מטבח איכותיים, kuvings היא בחירה מצוינת!

המאמרים שלנו

המגזין

חלק חשוב מהחוויה: מה אוכלים בצרפת?

חשבתם על טיול לצרפת? ודאי דמיינתם את עצמכם מטיילים לאורך שאנז אליזה, מביטים במגדל אייפל המרהיב, נהנים מהאווירה הרומנטית וחושפים את עצמכם למאפים וקינוחים צרפתיים

לקריאה>>