קייטרינג לבתי כנסת: איך בוחרים את הספק האידיאלי?

קייטרינג לבתי כנסת: איך בוחרים את הספק האידיאלי?

אחד המקומות הכי מרגשים לערוך אירוע הוא בבית הכנסת. רבים מחליטים שבמקום לשכור אולם שמחות, או בנוסף לאולם השמחות, הם יחגגו את השמחה שלהם בבית הכנסת – מקום התפילה של הקהילה שלהם. הם חשים שאירוע כזה יכול לחבר את המשתתפים לאמונה והאחד אל השני. כאשר עורכים אירוע שכזה בבית הכנסת, יש מספר דגשים עליהם יש לשים לב. אחד מהם, אולי העיקרי, הוא נושא ההסעדה, או הקייטרינג. בשביל לערוך בבית הכנסת אירוע מוצלח, יש לבחור את ספק הקייטרינג בקפידה יתרה ועל זה בדיוק נסביר כאן במאמר.

 

בית הכנסת והרגישויות המיוחדות בו

 

בית הכנסת אינו מקום ככל המקומות. זהו מקום בו יש תשמישי קדושה, הו נישאות תפילות. לקהילה לה שייך בית הכנסת יש חיבור עז למקום ובהרבה מובנים, הם רואים במקום את ביתם. זוהי בוודאי הסיבה שגם אתם מעוניינים לחגוג בו את האירוע שלכם, אבל יחד עם זאת, צריך להבין את הרגישות.

מזון הוא כמובן חלק בלתי נפרד מכל שמחה. יחד עם זאת, הגשת מזון יכולה לגרום לבעיות של לכלוך, ריחות חזקים, הכתמה של בדים, ריפודי או אפילו קירות ועוד. בבית הכנסת חובה כמובן להגיש מזון כשר ורצוי בהידור מיוחד. ההגשה צריכה להיות באופן כזה שיהיה קל לצרוך את המזון וגם קל להשליך את השאריות: כלים חד פעמיים, מפיות וכו'. צריך לתכנן את המנות המוגשות כך שלא רק יערבו לחך, אלא יהיו גם קלות יחסית למאכל ולא ילכלכו.

קייטרינג לבתי כנסת: איך בוחרים את הספק האידיאלי?

 

חברת קייטרינג לבית הכנסת

לאחר שהבנו את הרגישות המיוחדת ואת הצורך, נוכל להתאים לאירוע את חברת הקייטרינג. הסינון הראשוני הוא כמובן בנושא הכשרות. החברות אשר נבחן חייבות להיות כולן כשרות ואפילו למהדרין אם ניתן. צריך להיות להן ניסיון עשיר בהגשת מזון מסוגים שונים באירועים בבית כנסת. יש לניסיון הזה משמעות מכיוון שבבית הכנסת אין שטחי הכנה גדולים. תהליכי ההגשה בתחילת האירוע והקיפול והניקיון בסופו צריכים להיעשות במהירות ותוך התחשבות במבנה המיוחד של חלק מבתי הכנסת. על הצוות של הקייטרינג לכבד את המקום ולהקפיד על כיפה כאשר הדבר דרוש.

חברות קייטרינג רבות מציעות מנות מותאמות לאירוע שכזה. אחת הדרכים הכי טובות כדי להבין אם לחברת הקייטרינג יש מספיק נסיון בקייטרינג בבית הכנסת היא פשוט להתייעץ איתם לגבי מנות שונות. חברה מנוסה תדע להציע לכם שילובי מנות בשריות או חלביות וגם להסביר לכם מה היתרונות של כל אחת בקונטקסט של אירוע בבית הכנסת.

 

לבסוף, חשוב שיהיה חיבור אישי ביניכם למנהלי האירוע בחברת הקייטרינג. נסו להבין אם האדם שעומד מולכם והולך להפיק את הגשת המזון רואה אתכם ואת הצרכים הייחודיים לכם או שהוא רק רוצה 'לתקתק וללכת' עוד אירוע.

המאמרים שלנו

המגזין

חלק חשוב מהחוויה: מה אוכלים בצרפת?

חשבתם על טיול לצרפת? ודאי דמיינתם את עצמכם מטיילים לאורך שאנז אליזה, מביטים במגדל אייפל המרהיב, נהנים מהאווירה הרומנטית וחושפים את עצמכם למאפים וקינוחים צרפתיים

לקריאה>>