רעבים בעבודה? אתר יאללה תביא סידר לכם קופונים לתן ביס!

רעבים בעבודה? אתר יאללה תביא סידר לכם קופונים לתן ביס!

אומרים ש"הצבא צועד על קיבתו”, אז כך גם עולם ההייטק. גם אם אתם מכורים לעבודה, בלי הפסקות אוכל זה פשוט לא יעבוד. לא משנה מה אתם מעוניינים להזמין – סביר ש"תן ביס" מאפשר להזמין זאת. רוצים להוזיל את ההזמנה? אתה יאללה תביא יסייע לכם בכך. עוד על השילוב המנצח הזה, אשר עושה לכם את החיים קלים וגם משתלמים יותר, במאמר שלפניכם.

קופון לכל עובד

הזמנת אוכל לעבודה או הביתה, היא פעילות שהפכה בשנים האחרונות נפוצה יותר ויותר. באופן טבעי, התפתחו גם כל מיני פתרונות שמאפשרים לעשות זאת, באופן הנוח והזריז ביותר. בתור אנשי הייטק, לא תופתעו לשמוע שגם כאן ההייטק משתלב ותורם לא מעט. בעיקר ברמת התוכנה. אך גם מצד הקהל שצורך זאת. לשם הדוגמה: אתר יאללה תביא מציע גישה מהירה ונוחה לקבלת קופונים שונים, עבור תן ביס ורשתות מזון. אם זה נשמע לכם מעניין, לחצו כאן לקבלת קופונים של תן ביס, עם 10% עד 50% הנחה. לאחר כמה שנים של השתכללות ושיפורים שונים, תהליכי הזמנת אוכל בנוסח של תן ביס עובדים כיום מצוין. באמצעות קופונים ובכלל, תופעה זו מסייעת לחסוך גם בכסף וגם בזמן. ומי לא רוצה לחסוך? אגב, מה הוא בעצם אתר יאללה תביא?

יאללה תביא קופונים, קופונים ועוד קצת קופונים

היכן משיגים קופון ל..? התשובה לכך היא פעמים רבות אחת – באתר יאללה תביא. זהו אתר עם רעיון פשוט מאוד – להביא לכם את הקופונים הטובים ביותר, ממגוון מקורות שימושיים. הרעיון פשוט וגם האתר פשוט להפליא לשימוש. אנשי הייטק ימצאו כאן בין השאר, קופונים עבור

·חנויות ציוד מחשוב – כי מחשבים זה דבר שבוודאי משמש אתכם גם בבית.

·תוספי תזונה – בכדי להישאר ערני ויעיל, גם בסוף יום עמוס, מול עוד מסך עמוס בקוד מסובך. 

·חנויות משקפיים – כי העבודה מול צג כל היום, ממש לא משפרת לכם את מצב העיניים!

·ספרים – להעשרה ופנאי.

·טיסות – כי כולנו צריכים חופשה מדי פעם.

·פיצה – וכן, יש גם קופונים עבור המאכל האייקוני של עולם ההייטק.

כאמור, ברשימה נמצאת גם תן ביס וזו היא רק רשימה חלקית למדי. מעשית, זה אומר עבור עובדי הייטק, שפשוט כדאי להשתמש באתר זה לפני שמזמינים ולבדוק את ההנחות שהוא מציע. הקופונים באתר מתעדכנים על בסיס יומי ושימוש חכם באתר יאללה תביא עשוי לחסוך לכם במצטבר לא מעט כסף. חושבים שאתם במילא מרוויחים טוב וחסכון כזה לא קריטי ואין לכם זמן להתחיל לחפש קופונים? אז אין צורך שתחפשו! הם מרוכזים עבורכם מראש באתר יאללה תביא.

עוד על תן ביס

תן ביס, למי שלא מכיר, הוא שרות בולט מאוד של הזמנות אוכל ממסעדות, תוך כדי תשלום באמצעות כרטיסי הסעדה. למעסיקים רבים בהייטק יש איתה הסכמים, במסגרתם עובדי העסק מקבלים תקציב מסוים להזמנה ממנה. עסקים יכולים בצורה כזו לספק הטבה נוספת לעובדים ולצמצם את הצורך בחדרי אוכל (בחברה גדולה). מאז שנת 2018, תן ביס נמצאת בבעלות Just Eat Takeaway (לשעבר Takeaway.com) ההולנדית.

לסיכום

 

גם אם אתם אנשי הייטק מסודרים בחיים, עם משכורת גדולה מהרגיל, זה לא אומר שכדאי לכם לבזבז כסף. אם יש לכם הזדמנויות לחסוך משמעותית בהוצאות, למשל באמצעות קופונים, אז מדוע שלא לעשות זאת? אז כדאי לזכור: אתר יאללה תביא, קופונים ותן ביס. 

המאמרים שלנו

המגזין

חלק חשוב מהחוויה: מה אוכלים בצרפת?

חשבתם על טיול לצרפת? ודאי דמיינתם את עצמכם מטיילים לאורך שאנז אליזה, מביטים במגדל אייפל המרהיב, נהנים מהאווירה הרומנטית וחושפים את עצמכם למאפים וקינוחים צרפתיים

לקריאה>>