איך לבחור ספק אינטרנט למסעדה? מדריך מיוחד לבעלי עסקים

איך לבחור ספק אינטרנט למסעדה? מדריך מיוחד לבעלי עסקים

בחירת ספק אינטרנט עבור מסעדה, נראית לכאורה כמשימה קטנה ושולית. עם זאת, יש לכך חשיבות רבה, מאחר שחיבור האינטרנט עצמו, חשוב במסעדות מכמה וכמה סיבות טובות. המדריך הקצר הבא יסייע להמחיש זאת ולבחור היטב בספק איכותי:

התמחות

לעתים, ספקי אינטרנט עוסקים ביותר מתחום אחד. לכן, כדאי לבדוק במה הספק מתמחה. אם ההתמחות היא בנושאים כמו רישות ורישות אלחוטי, יש בכך יתרון מיוחד עבור עסקים. לדוגמה, itc ספק אינטרנט אשר מתמחה ברישות. זאת, כולל שירותי תקשורת לעסקים וכמובן, במיוחד חיבורם לרשת האינטרנט. החברה עושה זאת, באמצעות העסקת מומחי תקשורת מנוסים, עם רקע מקצועי נרחב בחברות תקשורת מקומיות בולטות.

שירותים משלימים שהספק מציע

ניהול ספקים הוא בין המשימות החשובות, אשר מעמיסות על עסקים מאז ומתמיד. אחת הדרכים הקלאסיות להקל עליהם בכך, היא לצמצם את מספר הספקים שאיתם עובדים. כהמשך לדוגמה הקודמת, אצל חברת itc תמצאו מגוון פתרונות מחשוב, הן לעסקים בכל גודל והן ללקוחות פרטיים. זאת, מעבר לשירותי החיבור לרשת האינטרנט. כך שאם אותם שירותים ספציפיים מעניינים אתכם, תיהנו בעבודה איתה גם מצמצום ספקים. כמה דוגמאות לשירותים אלה: תכנון, הקמה ופריסה של רשת אלחוטית ברמה הגבוהה ביותר, באמצעות שירות פרימיום WIFI לעסקים.

פרטיות לתקשורת שלכם, באמצעות שרות IPVPN. שירות זה, יוצר מעין רשת פרטית לשימושכם בלבד. אבטחה בגלישה, מתאפשרת באמצעות שירות אנטי ספאם iGuard. זה הוא שירות, אשר בולם מראש גישה לתכנים מסוכנים. שירות כתובת IP קבועה במהירות 200/500 /100 מגה, ללא צורך בחייגן, יאפשר לכם להשיג מגוון מטרות טכניות נוספות (כשיתוף מדפסת רשת.או שליטה במצלמות אבטחה מרחוק).

איך לבחור ספק אינטרנט למסעדה? מדריך מיוחד לבעלי עסקים

תמיכה ושרות

תמיכה ושרות הם מסוג הדברים, שאת חשיבותם וגם את איכותם, רואים במקרים רבים רק בשעת צרה. במקרי הצורך – אם דרוש לכם בירור טכני כלשהו או אם יש חלילה תקלה, הייתם רוצים לדעת כעסק, שיש על מי לסמוך. לעסקים שפועלים באופן אינטנסיבי כמו מסעדות, חיוני במיוחד לקבל שרות ותמיכה איכותיים, זריזים ומקצועיים. בהקשר זה, נציין כי ITC מציעה תמיכה טכנית אשר זמינה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. שירות זה, זמין באמצעות פניה טלפונית או דרך אתר החברה, בו תמצאו טופס פניה.

מוניטין

שמו הטוב של הספק חשוב ביותר לא רק עבורו, אלא גם עבורכם. הרושם הכללי של לקוחות עבר או לקוחות קיימים שלו בהווה, עשוי לספק לכם מידע שימושי ביותר, שיסייע לבחור היטב. אמנם ספק itc הוא ספק מוביל בתחומו, אבל עד שלא תנסו זאת, לא תדעו! מה עושים בינתיים? מחפשים חוות דעת כאמור, מתרשמים מאתר החברה וגם מהאינטראקציה הראשונית איתה, כאשר אתם פונים להתעניין בשירותיה.

לנסות ולבדוק

בסופו של דבר תצטרכו לבחור באחד הספקים ולנסות לעבוד איתו. את רשימת הספקים שתגבשו כרשימה סופית של מי שעשויים להתאים לכם, תוכלו לדרג לפי מידת המקצועיות, כמיטב הערכתכם. בהתאם לכך, תוכלו לפנות אליהם ופשוט לנסות, כאשר אתם לוקחים בחשבון שכיום קל לעבור בין ספקי אינטרנט. כל ספק כזה שתנסו, תוכלו להעריך באופן מעמיק יותר ואפילו מספרי אובייקטיבי. זאת, באמצעות מדידה (חשוב ביותר!) של ביצועי האינטרנט, בין אם זה הקווי או האלחוטי. מדידה כזו איננה מסובכת.

לסיכום

בחירה טובה של ספק אינטרנט למסעדה שלכם, תבטיח תפקוד יעיל שלו ושקט תעשייתי עבורכם. כך תוכלו להתמקד ולהצטיין בעיסוק המרכזי שלכם, מבלי לבזבז משאבים יקרים על מנהלות טכניות ותקלות.

המאמרים שלנו

המגזין

חלק חשוב מהחוויה: מה אוכלים בצרפת?

חשבתם על טיול לצרפת? ודאי דמיינתם את עצמכם מטיילים לאורך שאנז אליזה, מביטים במגדל אייפל המרהיב, נהנים מהאווירה הרומנטית וחושפים את עצמכם למאפים וקינוחים צרפתיים

לקריאה>>